Історія підприємства

Історія ПрАТ «Кременчукм’ясо» починається у 1913 році з невеликої бойні, перетвореної у 1927 році у Беконну фабрику. В Кременчуці двома німецькими емігрантами братами Зейпт була заснована беконна фабрика. Чутки про відмінну якість та смак бекону з Кременчука поширились далеко за межі України.

Пройшли роки, беконна фабрика була націоналізована, але фахівці залишились працювати, завдяки чому кременчуцький бекон отримав вищу нагороду на виставці в Лондоні.


В роки Великої Вітчизняної війни кременчуцький м’ясокомбінат був повністю зруйнований. Але силою духу та наполегливою працею вдалося відновити виробництво, яке довго і успішно працювало.

Роки перебудови виявились для кременчуцького м’ясокомбінату доволі тяжкими. Підприємство опинилось на межі банкрутства. Та доля готувала новий зліт.

14 липня 1998 року оновленою управлінською командою під керівництвом Бабаєва Олега Мейдановича створено Відкрите акціонерне товариство «Кременчукм’ясо».

Досвідчені майстри приготування м’ясних та ковбасних виробів зберегли технології та втілили кращі традиції попередніх поколінь, щоб досягти амбітної мети- виготовлення тільки високоякісної продукції та завоювання лідируючих позицій на вітчизняному ринку.

Реконструкція


Технічне переозброєння торкнулись практично усіх ділянок виробництва, що дозволило вивести підприємство у флагмани галузі. Сучасне європейське обладнання – жилувальні машини, наповнювачі, кліпсатори, льодогенератори, ін’єктори, масирувальні центрифуги, термокамери, слайсери, вакуум-пакувальні машини – краще ергономічне устаткування, що забезпечує високу якість продукту і створює справжню естетику праці на підприємстві.

Повна реконструкція складу готової продукції дала можливість забезпечити справжній європейський рівень обслуговування клієнтів.

Застосування провідних технологій виробництва гарантує високу якість продукту «Кременчукм’ясо». Контроль показників сировини здійснюється цілодобово в автоматичному режимі.

У планах відкритого акціонерного товариства «Кременчукм’ясо» - розширення виробництва та збільшення потужностей.

buy zanaflex no prescription buy prilosec uk where to buy nizoral in australia how to buy lexapro can you buy dramamine uk where to buy seroquel xr buy differin uk