Звернення Голови правління

Шановні партнери!

Я рада можливості представити наше підприємство та вітати Вас на нашому офіційному сайті.

Сьогодні багато чого змінюється у підходах в формуванні внутрішньої та зовнішньої стратегії виробництва, але незмінним лишається принцип поваги Партнера, бажання задовольнити його потреби щодо якості продукції, бути обов’язковим у виконанні договірних зобов’язань.

Реалізація стратегії успішної компанії залежить від ефективної діяльності кожного працівника і неможлива без застосування новітніх технологій та обладнання. Жорстка конкуренція ринку вимагає постійного вдосконалення системи управління бізнесом, побудови оптимальних корпоративних відносин та взаємодії з партнерами.

Головною метою нашої компанії в найблищі роки є розширення виробництва, оптимізація існуючих виробничих потужностей, та традиційне підтримання високих стандартів якості підприємства.

Я щиро впевнена, що продукція ПрАТ «Кременчукм’ясо» завжди зможе задовольнити вимоги найвибагливіших споживачів та дозволить Вам відкрити нові можливості щодо розширення вашого бізнесу.

Голова Правління ПрАТ «Кременчукм’ясо»
Дроздова Ірина Анатоліївна

omeprazole vente libre buy cheap baclofen lasix buy uk where to buy clomid uk buy low-dose naltrexone australia buy antabuse paypal