Прес центр

У Сквері імені Івана Пономаренка відновили лави

Сквер імені Івана Пономаренка є одним із улюблених місць відпочинку кременчужан, які мешкають у нагірній частині міста. Тут є все для гарного, приємного відпочинку: затишні лави, дитячий гральний майданчик та спортивний майданчик для любителів активного відпочинку та спорту. Крім того, саме тут розташована єдина в місті «лава примирення». Все це було облаштовано завдяки підтримці підприємства ПАТ «Кременчукм’ясо», його колективу та керівництва в особі голови правління Ірини Дроздової.

Однак цього літа якісь нелюди-крадії поцупили дві лави зі скверу. За словами Ганни Васенко, прес-офіцера міського відділу міліції, за цією справою порушено кримінальне впровадження і ведуться слідчі дії. Тож надія на те, що ці ковані лави будуть знайдені, є.

Не чекаючи на результати слідства, керівництво ПАТ «Кременчукм’ясо» вже вирішило цю проблему: замість викрадених двох встановлено чотири нові лави.

«Ми взяли на себе обов’язок зробити сквер ім. Івана Пономаренка одним із найкращих місць для відпочинку кременчужан. І не відступимо від своєї мети, незважаючи на перешкоди. Я не кажу про те, що виділяти кошти у такі скрутні часи важко. Тим більше, коли йдеться про те, що тут ми зіткнулися із випадками викрадення.

З квітників під час проведення робіт із ландшафтного дизайну зникали кущі троянд, хризантем. Ми не зупинялися, а наполегливо працювали, оновлювали, висаджували квіти. І зараз бачимо результат, яким можна пишатися. Про те, що можуть зникнути дві ковані лави, жоден із працівників нашого підприємства не міг і подумати. Тим не менше, у нас є правила, «Почав – заверши». Тож ми встановили дві нові лави, які ми й мали встановити згідно нашого графіку оновлення скверу, і відновили дві лави, які було вкрадено.

Я вдячна всім мешканцям, які із повагою ставляться до вкладу працівників ПАТ «Кременчукм’ясо», за їх підтримку, за прагнення зробити наше місто кращим», - зазначила Ірина Дроздова, голова правління ПАТ «Кременчукм’ясо».