Прес центр

Добре поярмаркували!

Участь у Сорочинцях для ПАТ "Кременчукм'ясо" є традиційною тож і цього року всі відвідувачі ярмарку із задоволенням йшли на неймовірно ароматний запах  до павільйону Кременчукм'ясо. Взагалі, до Сорочинського ярмарку всі готуються зазделегідь і дуже ретельно, аби знайти якусь родзинку й привезти її на захід. Та перед професіоналами ПАТ "Кременчукм'ясо" стоїть інша проблема - як серед усього величезного вибору товарів ТМ "Фарро" обрати ті, які будуть представлені на ярмарку. Цього разу від краси, яка була запропонована відвідувачам, не можна було відвести погляд. Ковбаси на будь-який смак, копченості й чудові делікатеси. 

Голова правління Ірина Дроздова завжди підкреслює професійні якості свого колективу, його талант і завзяття у роботі, вміння створювати красу й бажання бути кращими.

Цьогоріч уперше на Сорочинському ярмарку був представлений ручний розпис на ковбасних виробах. Його автори - майстри м'ясокомбінату. Крім того, були два "м'ясні логотипи" старого комбінату та нового, сучасного, які повністю створили з м'яса. Не залишило поза увагою Кременчукм'ясо і наш рідний Кременчук. У подарунок до 70-річчя визволення на Сорочинцях було представлено герб Кременчука, також створений із м'ясної продукції ПАТ "Кременчукм'ясо"

where to buy seroquel online buy domperidone in the uk buy singulair online uk