Прес центр

Сорочинський ярмарок 2013

   На ринку м’ясоковбасної продукції «Кременчукм'ясо» є одним з найбільш шанованих виробників. За оцінкою багатьох торгових мереж, компанія має дуже високу і стійку лояльність споживачів до своєї продукції. «Кременчукм'ясо» є виробником національного масштабу. Особливо виділяє підприємство на ринку стабільність і інтелігентність у роботі. «Кременчукм'ясо» властивий європейський стиль підприємства. Це відображається як у зовнішньому вигляді комбінату, так і у веденні виробничих процесів. «Кременчукм'ясо» однозначний лідер галузі - лідер по самій своїй суті і цього у нього не відняти. Всі ці позитивні оцінки характеризують роботу підприємства на протязі багатьох десятиліть. Уявити тільки одразу три ювілеї відзначило ПАТ «Кременчукм'ясо» 14 липня 2013 р.: 100-річчя з дня заснування беконної фабрики, яка дала початок нинішньому сучасному підприємству; 15-річчя створення акціонерного товариства «Кременчукм'ясо» та 10-річчя з моменту реєстрації ТМ «Фарро», під якою продукцію підприємства в даний час знають по всій Україні.

  І коли завдяки багаторічному досвіду спеціалісти «Кременчукм’ясо» довели смак ковбасного продукту до своєї досконалості, а палітру асортименту до вишуканої різноманітності, здавалося б, чим ще можна здивувати. Та людським вмінням і фантазіям немає меж. Тож вперше на Сорочинському ярмарку ручний розпис на ковбасних виробах створений майстрами м’ясокомбінату, а також створення м’ясних логотипів старого комбінату та нового, сучасного. І подарунок славетному місту Кременчук м’ясний герб.

  В цілому, вся експозиція є справжнім витвором мистецтва - втілення краси і творчості від ТМ «Фарро».

maxalt kaufen seroquel buy no prescription buy proscar australia buy elocon uk where to buy xenical orlistat best place to buy valtrex where to buy finasteride in australia buy clarithromycin uk where to buy nizoral shampoo in australia