Прес центр

ПАТ «Кременчукм'ясо» на Сорочинському ярмарку

Вперше на Сорочинському ярмарку презентували козацький хутір, зроблений із м'яса та копченостей. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Кременчукм'ясо».

За їхніми даними, підприємство свою центральну вітрину представить у вигляді козацького хутора. У ній будуть розташовані млин, будинок, колодязь, атрибути козацтва: булава, люлька і книга. Всі ці вироби будуть зроблені з м’ясопродуктів і ковбаси.

Нагадаємо, у 2010 році фахівці ковбасного цеху «Кременчукм'ясо» спеціально для Сорочинського ярмарку виготовили величезний торт із м'яса, який зверху прикрашений їстівними трояндочками і пелюсточками.

У 2011 році підприємство представило у Сорочинях ексклюзивний букет соняшників із м'ясних виробів. Висота однієї квітки - 40 см, діаметр квітки - 20 см. Самі квіти були поміщені у глиняний горщик. Букет розмістили у холодильній вітрині експозиції на головній алеї Сорочинського ярмарку.

www.kamagra-ajanta-pharma.pl buy spironolactone cream uk buy cheap generic propecia buy brand name synthroid permethrin buy uk buy dapoxetine uk famvir australia buy buy priligy online usa buy atomoxetine uk