Про виробника

Сьогодні Публічне Акціонерне Товариство «Кременчукм’ясо» - потужне вітчизняне підприємство, що входить до десятки найбільших підприємств м'ясопереробної галузі України. За довгі роки існування випуск підприємством продукції високої якості стало корпоративним стандартом та створило позитивний імідж продукту серед найвибагливіших споживачів.

Сучасне європейське обладнання - жилувальні машини, наповнювачі, термокамери, слайсери, вакуум-пакувальні машини - забезпечують високу якість продукту. За якістю сировини та готової продукції слідкує відділ виробничо-ветеринарного контролю. Лабораторія акредитована згідно вимог Держстандарту України.

Власний парк автотранспорту та розгалужена мережа філій дозволяє контролювати температурні умови доставки продукції від виробника до кінцевої точки продажу, що забезпечує та гарантує безпеку зберігання продукту.

Практичне вдосконалення технологічних процесів та їх оптимізація є головними задачами в стратегії сталого розвитку підприємства на найближче майбутнє. 

На сьогодні загальна кількість співробітників ПАТ «Кременчукм’ясо» становить 1740 чоловік. На підприємстві створено сучасне соціальне забезпечення, а саме: безкоштовне харчування у їдальні, компенсаційний пакет у випадку тимчасової втрати працездатності. 

Сучасний лікарський здоровпункт оздоблений найсучаснішим медичним обладнанням, що дозволяє оперативно надати першу медичну допомогу у випадку погіршення стану здоров’я працівника.

Для зайняття спортом, на території підприємства міститься сучасне міні поле для гри у футбол, на якому проводяться щорічні змагання між працівниками різних підрозділів. 

topamax buy uk ivermectin buy australia